İş

Aksigorta Müşterileri Tiktak’tan Kiraladıkları İlk Araçta İndirim Kazanıyor

Mobil uygulaması ile müşterilerine pazar yeri üzerinden sunduğu hizmet ağını genişletmeye devam eden Aksigorta, araç kiralama uygulaması Tiktak ile işbirliğine gitmiştir. Bu kapsamda Aksigorta müşterileri, Tiktak’tan yapacakları ilk kiralamadan sonra 250 TL hediye Tiktak puan kazanacak.

Ürün ve hizmetlerini yeni nesil sigortacılık anlayışıyla geliştirmeye devam eden Aksigorta, pazaryeri aracılığıyla müşterilerine hizmet ağına bir yenisini daha eklemiştir. Aksigorta, araç kiralama uygulaması Tiktak ile iş birliği yaparak müşterilerine Tiktak’tan kiralayacakları ilk araç için 250 TL ikram Tiktak puanı kazandıracak. 15 dakika ve üzeri tüm kiralamalarda geçerli olan kampanyada, kişiye verilen kodun ilk kiralamaya başlarken provizyon ekranındaki kampanya kodu alanına yazılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, ilk kiralamadan sonra otomatik olarak puan hesabına yüklenecektir. Aksigorta ve Tiktak işbirliği sonucunda hayata geçirilen bu kampanya 31 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecektir.

Aksigorta’nın taşınabilir uygulaması, müşterilere diğer tüm kanallarla entegre olacak bir dijital hizmet noktası sunmaktadır. Bu sayede Aksigorta’nın farklı segmentlerdeki işbirlikleriyle müşterilerine çok kanallı özgürlük sağlayacak ve müşterileri için daha fazla değer yaratacak, aynı zamanda acenteler arası ilişki kurmanın yeni bir yolunu sağlayacak dijital bir platform olarak öne çıkıyor. ve müşteri Aksigorta, araç kiralama uygulaması Tiktak’ın yanı sıra GastroClub, Brisa, Kidolog, Petopy, Pronet, e-transport, Easyvize, Easytravel ve Servislet iş birliği ile Aksigorta Portable ile müşterilerine olası risklere karşı önleyici takviyeler sunmayı hedefliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu