Teknoloji

Moonlighter’ın geliştiricisinden ortaçağ temalı strateji oyunu Cataclismo geliyor

 
Yayıncı Humble Games ve Moonlighter geliştiricisi Digital Sun, kule savunması ve gerçek zamanlı strateji unsurlarını birleştiren PC için üretilen Cataclismo’yu (Steam) duyurdu. Oyun için bir çıkış tarihi açıklanmadı. Karanlık bir yapıyı bizlere aktaracak olan yapımda kendimize ait bir üs alanı oluşturup, grubumuzu ayakta tutmaya çalışacak ve yeni maceralara atılacağız.
 
Ortaçağ temalı bir strateji deneyimi geliyor
 
 
 
Sis ve karanlıkla kaplı bir dünyada yer aldığımız Cataclismo oyununda büyük bir emek harcayacağız. Burada hayatta kalabilmek için kendimize ait bir üs alanı inşa edeceğiz ve burayı savunmak için kuleler ve duvarlar yükseltebileceğiz. İnsanlığın sonu ama hayatta kalanların direnişi temasını işleyen oyunda tehlikeli yaratıklar karşımıza çıkacak.
 
Moonlighter ve The Mageseeker: A League of Legends Story yapımcılarından bizlere sunacak olan oyunda gerçek zamanlı strateji unsurlarına yer verilecek. Unutulmuş bir krallığın harabelerine giden gerçek yola çıkacağımız oyunda ekibimize rehberlik edecek ve insanlığı kurtarmaya çalışacağız.
 
Cataclismo duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu