Haber

Mezitli Belediyesi ile Mersin Üniversitesi arasında hizmet içi eğitim protokolü imzalandı

Mezitlibelediye ile MersinÜniversitenin Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin ortasında hizmet içi eğitim protokolü imzalandı.

Mezitli Belediye tarafından imzalanan hizmet içi eğitim protokolüne göre işçi; empati ve etkili iletişim, halkla ilişkiler, görgü ve nezaket, gerginlik ve öfke yönetimi, protokol kuralları dersleri alacak. Toplam 20 saat sürecek olan eğitim sonunda katılımcılara katılım belgeleri verilecektir.

Protokol hakkında bilgi veren Mersin Üniversitesi Daima Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İlhan Ege şunları söyledi:

“Bugün bir işbirliği protokolü düzenledik. Bu protokol anlaşması ile bu yıl belediye personeline yönelik eğitimler ve vatandaşlarımıza yönelik etkinlikleri hep birlikte düzenlemeyi planlıyoruz. Destek ve katkıları için Sayın Mezitli Belediye Başkanı Sayın Mezitli. Neşet Tarhan Teşekkür ederim. Amacımız halka hizmettir. İnşallah hem Mezitli Belediyesi çalışanları hem de Mezitli hemşerilerimiz için hayırlı faaliyetlere imza atacağız.”

Daha keyifli bir Mezitli için çok çalışacaklarını belirten Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, şunları söyledi:

“TÜRKİYE’NİN EN İYİ BELEDİYESİ OLMAK HEDEFİMİZ”

“Bizim mottomuz sadece nezih belediye olmak değil, Türkiye’nin en yakışan belediyesi olmayı hedefliyoruz. En nezih belediye olmak kolay bir şey değil, bunun sebeplerinden biri de eğitim eksikliklerimiz. Mersin” Üniversite Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.İlhan Bugün Ege ile temasa geçtik ve iş birliği protokolü imzaladık.Eğitimle ilgili dönemsel çalışmalarımız olacak, bu eğitimlerden halkımızla birlikte hep birlikte faydalanacağız.Halkımıza hep birlikte daha iyi hizmet vereceğiz. daha iyi çalışanlarla.Halkımızla daha doğru diyalog kuracağız.İnsanların daha keyifli olduğu bir Mezitli.Mersin Üniversitesi’ne ve hocam Prof.Dr.İlhan Ege’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu